W sobotę 21.05.2011r. w Sanktuarium Maryi Wspomożycielki Wiernych w Oświęcimiu miały miejsce święcenia prezbiteratu czterech salezjanów z inspektorii krakowskiej. Uroczystości, którym przewodniczył J.E. Ks. Biskup Józef Kupny rozpoczęły się o godzinie 17:30 i były jednocześnie początkiem czuwania nocnego młodzieży z naszych placówek.

J.E. Ks. Bp Józef Kupny, podczas tej uroczystej Mszy Świętej wyświęcił nowych kapłanów, ks. Łukasza Nawrata, ks. Mateusza Rochowiaka, ks. Marcina Śnieżyńskiego i ks. Andrzeja Urbańczyka, a w swojej homilii w piękny sposób przedstawił figurę kapłana jako wybranego przez Boga i powołanego na służbę Jemu i ludziom jako dobry pasterz owczarni Pana.

Na uroczystości przybyli liczni goście, również z zagranicy, wszystkim bardzo dziękujemy za obecność i wsparcie modlitewne nowo wyświęconych kapłanów.

Święcenia Ks. Marcina

Niedziela, VIII Tydzień zwykły