Wspólnota „W DRODZE” serdecznie zaprasza na wspólną wędrówkę po ścieżkach wiary - JAK WIELKA JEST JEGO MIŁOŚĆ... W środę -

16 PAŹDZIERNIKA rozpoczniemy pierwszy Krok, ale i potem, przez kolejne tygodnie można się dołączyć do tej wspólnej formacji…

W ramach Wspólnoty „W DRODZE”

mamy też kilka innych propozycji:

• Na przemian z Krokami  JAK WIELKA JEST JEGO MIŁOŚĆ..., zasadniczo w II i IV środy o godz.19.15 gromadzimy się na Kręgu Biblijnym, aby wspólnie czytać, rozważać i dzielić się Ewangelią, aby spoglądać na swoje życie w świetle Słowa Bożego

• Raz w miesiącu, będzie to zasadniczo w czwartek po trzeciej niedzieli, zapraszamy wszystkich na godz. 19.30 do kościoła na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu, ofiarowaną w intencji dobrego wychowania dzieci i młodzieży. Liczymy tutaj szczególnie na obecność i wspólną modlitwę z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, oraz z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

• Członkowie naszej Wspólnoty zapraszają też do Grupy Wędrownej, w ramach której zdobywamy kolejne górskie szczyty, podziwiamy wschody i zachody słońca, a nade wszystko w przyjacielskiej atmosferze odpoczywamy od codziennych trosk.

• Wspólnota angażuje się także w rożne wydarzenia o charakterze religijnym w naszej Parafii.

• Bliższe informacje można znaleźć zawsze na stronie Parafii: parafianprokocim

Za nami wiosenne Siedem Kroków Wiary... zakończone uroczystym przyjęciem Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela. Przed nami zaproszenie na podjęcie kolejnych kroków na drodze naszego duchowego wzrostu... ZAPRASZAMY!!!

Prosimy, aby zachęcić tych wszystkich, których mamy wokół siebie... Najlepszym zaproszeniem będzie podzielenie się tym, co sami już przeżylismy.

Sobota, I Tydzień Adwentu
Rok A, II