Wspólnota „W DRODZE” serdecznie zaprasza na wspólną wędrówkę po ścieżkach wiary - JAK WIELKA JEST JEGO MIŁOŚĆ... W środę -

16 PAŹDZIERNIKA rozpoczniemy pierwszy Krok, ale i potem, przez kolejne tygodnie można się dołączyć do tej wspólnej formacji…

W ramach Wspólnoty „W DRODZE”

mamy też kilka innych propozycji:

• Na przemian z Krokami  JAK WIELKA JEST JEGO MIŁOŚĆ..., zasadniczo w II i IV środy o godz.19.15 gromadzimy się na Kręgu Biblijnym, aby wspólnie czytać, rozważać i dzielić się Ewangelią, aby spoglądać na swoje życie w świetle Słowa Bożego

• Raz w miesiącu, będzie to zasadniczo w czwartek po trzeciej niedzieli, zapraszamy wszystkich na godz. 19.30 do kościoła na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu, ofiarowaną w intencji dobrego wychowania dzieci i młodzieży. Liczymy tutaj szczególnie na obecność i wspólną modlitwę z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, oraz z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

• Członkowie naszej Wspólnoty zapraszają też do Grupy Wędrownej, w ramach której zdobywamy kolejne górskie szczyty, podziwiamy wschody i zachody słońca, a nade wszystko w przyjacielskiej atmosferze odpoczywamy od codziennych trosk.

• Wspólnota angażuje się także w rożne wydarzenia o charakterze religijnym w naszej Parafii.

• Bliższe informacje można znaleźć zawsze na stronie Parafii: parafianprokocim

Prosimy, aby zachęcić tych wszystkich, których mamy wokół siebie... Najlepszym zaproszeniem będzie podzielenie się tym, co sami już przeżylismy.

Piątek, Wielki Tydzień
Wielki Piątek Męki Pańskiej