PIELGRZYMKA

KRAKÓW- WAMBIERZYCE-PRAGA- BUDAPESZT NOCĄ- MEDJUGORJE (FESTIWAL)

27.07.17-05.08.17

1. 27.07.17 – piątek -  wyjazd o 8.00 z Krakowa przez Nysę – Kłodzko - do Wambierzyc                      (zwiedzanie Bazyliki, Msza Św., ruchoma szopka, iluminacja), obiadokolacja i nocleg.

2. 28.07.17 – sobota - śniadanie i przejazd na Błędne Skały, Kaplica Czaszek - Kudowa Zdrój - Msza św. i po południu przejazd do Pragi - obiadokolacja i nocleg.

3. 29.07.17 – niedziela - rano śniadanie potem zwiedzanie Pragi: (zamek królewski, dzielnica Mala Strana z Hradczanami, plac Hradczański z pałacem Arcybiskupim, klasztor na Strahowie, plac Loretański, plac Czerninów, katedra św. Wita, rynek Staromiejski z Ratuszem i zegarem Orloi, dzielnica Żydowska, most Karola, złota uliczka) następnie przejazd w kierunku granicy z Austrią - obiadokolacja i nocleg.

4. 30.07.17 - poniedziałek – rano śniadanie i przejazd cały dzień do Medjugorje - obiadokolacja   i nocleg.

5. 31.07.17 - wtorek-śniadanie i przejazd do Gradaća - całodzienny odpoczynek i plażowanie, obiadokolacja następnie ( nabożeństwo wieczorne- adoracja Najświętszego Sakramentu), nocleg.

6. 01.08.17 - środa – śniadanie - wyjazd na Riwierę Makarską do Splitu (zwiedzanie), po południu wypoczynek nad morzem - wieczorem obiadokolacja i nocleg.

7. 02.08.17 – czwartek - śniadanie-cały dzień program medjugorski - obiadokolacja i nocleg.

8. 03.08.17 – piątek - śniadanie , wyjście na Krizevac  (droga krzyżowa)  następnie przejazd nad wodospady Kravice, wieczorem program  medjugorski, obiadokolacja i nocleg.

9. 04.08.17. sobota - śniadanie, zakup dewocjonaliów i pamiątek a następnie o 12.00 wyjazd w kierunku Polski.

10. 05.08.17 – niedziela - powrót w godzinach rannych i nocleg z ukochaną rodzinką.

UWAGI:

Należy zabrać ważny paszport lub dowód osobisty,  różaniec.

W Medjugorje kupujemy za euro, w Czechach za korony czeskie.

Każdy pielgrzym posiada ubezpieczenie KL i NNW.

Nocleg (kwatery prywatne). Śniadania i obiadokolacje.

Autokar luksusowy z klimatyzacją, video, barek, WC.

Wpłaty prosimy dokonywać do dwóch miesięcy przed datą wyjazdu.

Organizator zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.

Szczęść Boże

CENA: 470 Euro od osoby

Jest to koszt całkowity, bez ukrytych dopłat, w cenie są zawarte wszystkie wycieczki fakultatywne oraz zwiedzanie

Sobota, III Tydzień Wielkanocny