Zapraszamy wszystkie dziewczęta od klasy II do VI Szkoły Podstawowej

SCHOLA "PEREŁKI"  !!!

*************

to piękna przygoda dla wszystkich

dziewcząt od III do VI klasy szkoły podstawowej

Śpiewamy na chwałę Boga,

przeżywamy spotkania formacyjne

organizujemy wyjazdy, wycieczki, górskie wędrówki, pogodne wieczory,

w ferie i wakacje wyjeżdżamy na rekolekcje w ciekawe miejsca Polski

To, co najważniejsze:

rodzice z czasem dostrzegają wartość wychowawczą i religijną tej formy pracy z dziewczętami...

ZAPRASZAMY chętne DZIEWCZĘTA!!!

Wspólne spotkania na próbie:

- piątek - godz. 16.45 - 17.45 (w październiku - 16.30 - 17.20)

- niedziela - próba o godz. 10.oo - Msza święta ze śpiewem "Perełek" - godz. 11.oo

******************

Bardzo się cieszymy, że na początku roku szkolnego dołączają się do scholi kolejne dziewczęta – nadal zapraszajcie swoje przyjaciółki i koleżanki… Proszę, niech każda z Was porozmawia i zaproponuje przyjście do „Perełek” chociaż jednej z koleżanek, chociaż jednej… Może nas być jeszcze więcej! Miejsca jest dla wszystkich. Dziękujemy Rodzicom, za nieustanną mobilizację swoich córek do przychodzenia na spotkania scholi. Wielkie dzięki za to, że są z nami najstarsze dziewczęta, już z klasy VI. Liczymy na ich coraz lepszą, dojrzalszą postawę i pomoc przy młodszych dziewczętach.

Wraz z początkiem października,  rozpoczęły się spotkania formacyjne w małych grupach pod kierunkiem animatorek. Proszę dziewczęta i rodziców, aby się tym zainteresować…bo przecież schola to nie tylko śpiewanie. Zwłaszcza nowe dziewczęta zapraszamy do tych grup, w których poprzez modlitwę, rozmowy i zabawy poznajemy lepiej siebie, ale też poznajemy lepiej i zbliżamy się do Boga. Każda grupa wiekowa ma swoją animatorkę, która będzie się opiekować „tą wybraną cząstką”, będzie prowadziła spotkania formacyjne w małych grupach. Liczymy, że każda z dziewcząt znajdzie w nich swoje miejsce i poczuje, że w ten sposób zbliża się do Jezusa.

Przypomnienie: w Pierwszy Piątek miesiąca nie ma spotkania scholi (jest Spowiedź święta i Msza święta np. o godz. 16.30).

Dlatego w niedzielę po Pierwszym Piątku próba rozpoczyna się o godz. 9.30. Tak też będzie w listopadzie i w grudniu.