V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 maja 2022r.

6.30

1. + Zbigniew LEWANDOWSKI – od żony z dziećmi 

2. + Zofia i Antoni WINDAK – z okazji imienin 

8.00

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr. 

2. + Antoni RYBKA – gr. 

9.30

I Komunia – ZSP 19 

11.00

1. I Komunia – STO nr 5, Zaczarowana Planeta

2. + Wacław, Tekla PŁATEK

12.30

Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Kasi, Piotra i Ignasia 

18.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Zofii 

19.15

+ Wojciech POTYRAŁA w 1 r. śm. – od żony i dzieci 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr. 

2. + Antoni RYBKA – gr.

7.00

+ Stanisław GRYZŁO – od siostrzeńca Wiesława z rodziną 

18.00

1. W int. wspólnoty Krwi Chrystusa – o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB dla członkiń wspólnoty Krwi Chrystusa; o zdrowie dla chorych i radość wieczną dla zmarłych członkiń

2. + Piotr SZCZUPAK w 9 r. śm. 

 

 

WTOREK 

6.30

1. + Józef i Genowefa ROCZNIAK

2. + Antoni RYBKA – gr.

7.00

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr.

2. + Anna SZOT, Bożena BENKO

18.00

1. O Boże bł. i dary DŚ dla księdza Adama w 41 r. święceń oraz księdza Stanisława w 35 r. święceń 

2. + Wojciech KOCZUR – od żony z dziećmi i wnukami 

 

                                                                                                               

ŚRODA 

6.30

1. + Zofia w 49 r. śm. 

2. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr.

7.00

1. O Boże bł. i dary DŚ dla księdza Józefa BIOZNIA w 47 r. święceń 

2. + Antoni RYBKA – gr.

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

  


CZWARTEK

6.30

+ Piotr OSAK – od Krystyny i Andrzeja Zajma 

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr.

2. + Tadeusz MRUGACZ, Józefa MRUGACZ

 


PIĄTEK

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr.

2. + Stanisław SZEWCZYK – od chrześnicy Moniki Chojnackiej z rodziną 

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego 

 


SOBOTA 

6.30

+ Jan JANIA w 14 r. śm. 

7.00

1. + Zbigniew ŚLIWŃSKI – gr.

2. + Zuzanna MNICH w 1 r. śm. 

18.00

1. ++ z rodziny SKIBÓW: Katarzyna, Stefania, Zofia, Walenty 

2. + Tadeusz MORDARSKI – od Marii z rodziną 

 

      

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 maja 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Józef 

Ks. Stanisław

8.00

Ks. Józef

Ks. Stanisław

9.30

Ks. Paweł

11.00

Ks. Paweł

Ks. Proboszcz

12.30

Ks. Adam

18.00

Ks. Proboszcz

19.15

Ks. Paweł

 

 

 

 

                                      IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8 maja 2022r.

6.30

1. + Antoni RYBKA – gr. 

2. + Zygmunt GŁUC – od Danuty i Czesława Szewczyk z Żor 

8.00

+ Edward w 23 r. śm., Jan i Marian w 27 r. śm. 

9.30

I Komunia – SP 148 

11.00

I Komunia – SP 41 

12.30

W intencji Parafian

14.00

I Komunia – SP 148 

18.00

+ Stanisław PACHEL

19.15

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr. 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Urszula RADWAN – od Piotra Godyr z rodziną 

2. + Antoni RYBKA – gr. 

7.00

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

18.00

1. + Antonina, Ignacy, Alojzy BUCZEK

2. + Stanisław KITA

 

 

WTOREK 

6.30

++ dusze w czyśćcu cierpiące 

8.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Kazimierz RAPACZ w 15 r. śm. 

 

                                                                                                               

ŚRODA 

6.30

1. + Lidia OBROK – od Janiny i Mieczysława Obrok z Wilamowic 

2. + Antoni RYBKA – gr.

7.00

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK

6.30

+ Władysława PIETRAS - od Krystyny i Zygmunta Delong

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Zdzisław SYREK w 12 r. śm., Stanisława żona, zmarli rodzice 

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. Dz-bł w 1 r. ur. Adasia z prośbą o Boże bł. i opiekę MB; + Wiktoria ZIEJKA

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego 

 

 

SOBOTA 

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Antoni RYBKA – gr.

7.00

+ Maciej w 7 r. śm. – od taty i siostry 

18.00

1. + Maria 

2. + Barbara KRASNY – od bratanicy Agaty z dziećmi  

 

      

 

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8 maja 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Adam

Ks. Józef

8.00

Ks. Józef

9.30

Ks. Stanisław  

11.00

Ks. Paweł  

12.30

Ks. Proboszcz

18.00

Ks. Proboszcz

19.15

Ks. Paweł

 

 

 

 

                                 III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1 maja 2022r.

6.30

+ Piotr OSAK – od Sławka i Basi Tabor

8.00

1. + Julian GORAJ

2. + Antoni RYBKA – gr. 

9.30

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

11.00

+ Alina KOSTKOWSKA, Zdzisław i Zdzisława BIERNACCY, Irena DUGIEL, Andrzej BIERNACKI

12.30

1. + Józef ROSOŁOWSKI w 9 r. śm. 

2. W int. rodziców śp. Dominika, aby Bóg ukoił ich ból i rozłąkę; dziękując Bogu za 40 lat pomocy przy niesieniu krzyża cierpienia – od rodziny Kowalińskich 

18.00

+ Barbara KRASNY

19.15

W intencji Parafian  

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Wanda WINKLEWSKA

7.00

+ Justyna BUKSA – od Lucyny i Jana Szczypta z rodziną 

18.00

1. + Zygmunt KUKLA – od koleżanek z pracy córki 

2. + Antoni RYBKA – gr.

 

WTOREK – MB Królowej Polski 

6.30

+ Antoni RYBKA – gr.

8.00

+ Władysława PIETRAS – od sąsiadów 

9.30

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

11.00

1. W intencji Parafian

2. + Anna DAJDA-PIEKARSKA w 6 r. śm.

12.30

1. + Maria CZAJOWSKA w 18 r. śm. 

2. + Andrzej w 19 r. śm., rodzice: Stefan i Stefania LUBAŚ

18.00

+ Andrzej KULAK – od chrzestnego Stanisława i jego żony Małgorzaty z dziećmi 

19.15

+ Franciszek PASEK w 38 r. śm., Waleria żona 

                                                                                                               

ŚRODA 

6.30

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Antoni RYBKA – gr.

7.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK

6.30

1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 

2. O szczęśliwe rozwiązanie i potrzebne łaski dla Sylwii 

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Stanisław DĄBROWSKI w 16 r. śm. 

 

PIĄTEK

6.30

+ Antoni RYBKA – gr.

7.00

+ Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

16.30

Dziękczynna w 5 r. ur. Bartusia z prośbą o Boże bł. w rodzinie 

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego 

 

 

SOBOTA 

6.30

+ Antoni RYBKA – gr.

7.00

Wynagradzająca NMP

18.00

1. + Zbigniew ŚLIWIŃSKI – gr.

2. + Józefa BANAŚ – od syna Jacka z rodziną 

 

      

III NIEDZIELA WIELKANOCNA –1 maja 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Stanisław

8.00

Ks. Józef

Ks. Proboszcz

9.30

Ks. Józef

11.00

Ks. Paweł  

12.30

Ks. Proboszcz

Ks. Paweł

18.00

Ks. Adam

19.15

Ks. Stanisław

 

 

 

 

                            NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 24 kwietnia 2022r.

6.30

+ Władysława PIETRAS – od siostry Haliny z rodziną 

8.00

1. + Mieczysław, Gertruda HOŁDA

2. + Antoni RYBKA – gr. 

9.30

Dz-bł w 40 r. śl. Anny i Romana PALUCH z prośbą o Boże bł i opiekę MB w dalszym życiu 

11.00

1. O zdrowie i opiekę MB dla Katarzyny 

2. + Włodzimierz BROJACZ

12.30

W intencji Parafian

17.00

1. + Genowefa, Mieczysław WRÓBEL

2. ++ z rodziny SADOWSKICH: Anna, Jan, Bogdan 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Antoni RYBKA – gr.

2. + Aleksandra BOJENKO w 8 r. śm.

7.00

+ Elżbieta KOPEĆ w dniu urodzin 

18.00

1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

2. + Wiktoria KOZIOŁ w 6 r. śm., Edward mąż 

 

 

WTOREK 

6.30

+ Janina WILKOŃSKA, Stanisław WILKOŃSKI w 34 r. śm.

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Barbara KRASNY – od bratanicy Gosi z rodziną

2. + Henryka i Roman WYKURZ – od kręgu Domowego Kościoła

                                                                                                               

 

ŚRODA 

6.30

1. + Władysław MAJERAN – od sąsiadów z III klatki

2. + Mirosław SEWERYNIAK – od rodziny Zarębskich z Wieliczki

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK

6.30

1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 

2. Dziękczynna za powrót do zdrowia Jerzego 

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Władysława PIETRAS – od cioci Stanisławy

2. Dz-bł w 50 r. śl. Józefy i Henryka z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

 

 

PIĄTEK

6.30

1. Z prośbą o dary Ducha Świętego dla Damiana i pomyślne zdanie egzaminu dojrzałości 

2. + Ryszard BUDZIASZEK – od rodziny Biesiadek 

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego 

 

 

SOBOTA 

6.30

+ Antoni RYBKA – gr.

7.00

+ Lidia OBROK – od rodziny Pająk i Klima 

18.00

1. + Maria, Bolesław DRZAZGA

2. + Elżbieta WRÓBEL w 10 r. śm. 

3. + Tadeusz POTOCKI

 

      

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO –24 kwietnia 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Stanisław

8.00

Ks. Józef

Ks. Stanisław

9.30

Ks. Paweł

11.00

Ks. Proboszcz

Ks. Paweł

12.30

Ks. Adam

17.00

Ks. Arcybiskup

Ks. Proboszcz

Ks. Józef 

Koncelebra

 

 

 

 

                               NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 17 kwietnia 2022r.

6.30

+ Paulina ISKRA w 5 r. śm. 

8.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące 

9.30

1. W intencji Parafian

2. ++ rodziców, braci: Janusza i Wacława 

11.00

1. + Stanisław DZIUBA w 22 r. śm. 

2. + Zygmunt GŁUC – od Barbary i Piotra Ciężobka z Podegrodzia 

12.30

+ Karol DZIUBEK – od żony i córki 

18.00

+ Apolonia i Jerzy PIECHOWICZ

19.15

+ Bożena GERLACH – od przyjaciół z pracy 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

+ Władysław NOWAK w 41 r. śm. 

8.00

+ Elżbieta KOPEĆ

9.30

1. + Henryk GADOWSKI w 2 r. śm. – od syna Łukasza z rodziną 

2. + Stanisława LIS – od służby kościelnej 

11.00

1. + Kazimiera CIESIELCZYK – od Krystyny z dziećmi 

2. + Zygmunt GŁUC – od kuzynki Władysławy Zięcina z Podegrodzia

12.30

W intencji Parafian

18.00

+ Justyna BUKSA – od syna Pawła z żoną i dziećmi 

19.15

Dziękczynna w 22 r. ur. Krzysztofa 

 

 

WTOREK 

6.30

+ Stanisław GRYZŁO – od rodziny Wieliczko i Polak 

7.00

Dz-bł w 51 r. śl. Ireny i Stanisława z prośbą zdrowie, Boże bł. i opiekę MB 

18.00

1. + Jan BUDEK w 17 r. śm. 

2. + Genowefa BUJAK – od wnuczki z rodziną 

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Kazimiera POLAK w 3 r. śm. 

2. + Stanisława LIS – od służby kościelnej 

7.00

+ Urszula RADWAN – od rodziny Orlików z Dobczyc 

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK

6.30

+ Alicja MUS

7.00

+ Antoni RYBKA – gr.

18.00

1. + Stanisława LIS

2. + Bogusław ŻABECKI

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Antoni RYBKA – gr.

2. Dz-bł w 33 r śl. Iwony i Stanisława z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB

7.00

+ Aleksander SIKORA – od kolegi z Myślenic 

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego 

 

SOBOTA 

6.30

+ Antoni RYBKA – gr.

7.00

1. + Urszula RADWAN – od Tadeusza Bodzioch z rodziną 

2. + Andrzej MIELNICZEK w 9 r. śm., zmarli z rodziny POLOWIEC i MIELNICZEK; Andrzej PALUCH

18.00

1. + Andrzej KULAK – od wnuczki Weroniki z mężem 

2. Dz-bł w 38 r. śl. Marii i Eugeniusza z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB

 

      

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 17 kwietnia 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Paweł

8.00

Ks. Stanisław

9.30

Ks. Proboszcz

Ks. Józef

11.00

Ks. Józef

Ks. Stanisław

12.30

Ks. Paweł

18.00

Ks. Adam

19.15

Ks. Proboszcz

 

 

Poniedziałek  – 18 kwietnia 2022r.

Godz. 

Celebrans

6.30

Ks. Stanisław

8.00

Ks. Adam

9.30

Ks. Proboszcz

Ks. Józef

11.00

Ks. Józef

Ks. Paweł

12.30

Ks. Stanisław  

18.00

Ks. Stanisław

19.15

Ks. Paweł  

 

 

                                 NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – 10 kwietnia 2022r.

6.30

+ Wiktoria, Józef GAL

8.00

+ Zbigniew MOSKWA w 3 r. śm. 

9.30

+ Leszek RUSINOWSKI

11.00

+ Urszula RADWAN – od syna Krzysztofa z żoną 

12.30

1. W intencji Parafian

2. Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w 25 r. śl. Bożeny i Ryszarda 

18.00

+ Maria LEJA w 5 r. śm., zmarli rodzice: Józef i Henryka GŁÓD

19.15

+ Justyna BUKSA – od syna Tomasza z rodziną 

 

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Justyna BUKSA – od rodziny Baran z Nowego Targu 

2. + Artur SUSZCZYK – o Boże Miłosierdzie 

7.00

+ Roman GADOWSKI – od szwagierki Barbary z mężem i rodziną 

18.00

1. + Urszula RADWAN – od syna Mariana z rodziną 

2. + Andrzej KULAK – od syna Kazimierza i jego żony Bożeny 

 

 

WIELKI WTOREK 

6.30

1. O potrzebne łaski dla ks. Edwarda STAŃKA w podzięce za otrzymane dobro, świadectwo życia i umocnienie wiary 

2. + Zygmunt GŁUC – od Miry i Jacka Bednarz 

7.00

+ Apolonia, Jan MARCINIEWICZ

18.00

1. + Eugenia KONSTANOWICZ

2. + Józef ZDZIECH

 

 

WIELKA ŚRODA 

6.30

1. + Józefa BANAŚ – od sąsiadów z I klatki 

2. + Władysław MAJERAN – od Anny Ptak 

7.00

+ Zygmunt WŁODARCZYK – od brata z rodziną 

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej 

18.00

1. W intencji Parafian

2. + Piotr OSAK – od Krystyny i Kingi Samek 

3. + Barbara KRASNY – od rodziny Zwierz z Jasienia

4. + Andrzej KULAK – od syna Andrzeja z rodziną  

5. + Krzysztof JAGŁA w 1 r. śm. 

 

 

WIELKA SOBOTA – Wigilia Paschalna 

19.00

1. W intencji Parafian

2. + Bronisława CZAJKA w 17 r. ś. 

3. + Stanisław SUDER

4. + Paulina i Jan KOSTKA

5. + Aleksandra ŁĘŻNIAK-STRZĘPEK – od siostrzenicy Marty z rodziną 

 

      

 

 

 

 

 

                          V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 kwietnia 2022r.

6.30

W intencji Parafian

8.00

+ Jan FRASIK w 23 r. śm., Kazimierz BULARZ w 4 r. śm. 

9.30

1. + Urszula RADWAN – od męża 

2. + Stanisław SZEWCZYK – od bratanka Tomasza z żoną 

11.00

1. Dz-bł z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Anny i Jerzego w 50 r. śl. 

2. + Sławomir, Kazimierz GUZIK

12.30

1. + Józef CZAJOWSKI w 22 r. śm. 

2. + Kazimiera NOWAK

18.00

+ Zygmunt KOPER – od rodziny Śledź z Uszew 

19.15

+ Bogdan KOŁPA

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 

2. ++ rodzice: Jan, Karolina GAJDA oraz zmarłe siostry i ich mężowie – od Zofii Olejniczak 

7.00

+ Lidia OBROK – od syna Grzegorza z rodziną 

18.00

1. + Stanisława LIS – od kolegów z magazynu firmy AVA CEE

2. + Franciszek w r. śm. i Krystyna TARASIUK

 

 

WTOREK 

6.30

+ Roman GADOWSKI – od chrześnicy Agnieszki z rodziną 

7.00

+ Albin, Helena, Andrzej

18.00

1. + Zygmunt KOPER – od rodziny Górków ze Starego Rybia 

2. + Józef HAMPEL w 6 r. śm. – od żony z rodziną 

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Barbara KRASNY – od Ewy Sukiennik 

2. + Aleksandra ŁĘŻNIAK-STRZĘPEK – od siostry Łucji 

7.00

+ Tadeusz WINIARSKI

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

+ Roman SIEMIEŃSKI

7.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00

1. Dziękczynna w 56 r. ur. Krystyny z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 

2. + Karol, Genowefa PIEPRZYCA

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Józefa BANAŚ – od sąsiadów z I klatki 

2. + Grażyna ZĘBALSKA – od koleżanki Bożeny z rodziną 

7.00

+ Wanda, Franciszek, Marek TARAJKO

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

 

SOBOTA 

6.30

1. + Kazimiera TYCHANOWICZ – od wnuka Łukasza i Agnieszki 

2. + Józef KĄDZIOŁKA

7.00

+ Andrzej KULAK – od córki Doroty z rodziną 

18.00

1. + Zenon WOJCIECHOWSKI

2. + Zygmunt KUKLA – od Dominiki i Pawła Rinchowskich z dziećmi 

 

      

 

 

  

 

 

 

 

                                       IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27 marca 2022r.

6.30

+ Piotr OSAK – od Daniela Samka z rodziną  

8.00

+ Małgorzata MAŁECKA – od sąsiadów z III klatki  

9.30

Dziękczynna w 80 r. ur. Marii z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB 

11.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. Dz-bł z prośbą o łaski, Boże bł. i opiekę MB  

12.30

1. W intencji Parafian  

2. Dziękczynna w 50 r. ur. Tomasza MILEWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla jubilata i jego całej rodziny  

18.00

+ Alina KOSTKOWSKA, Zdzisław BIERNACKI

19.15

+ Stanisław, Maria, Zbigniew DADEJ

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Adam DOBRZAŃSKI w 1 r. śm. 

2. W pewniej intencji – od Zofii Olejniczak 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

2. + Zygmunt KOPER – od Barbary Myrek z rodziną 

 

 

WTOREK 

6.30

1. + Jacek KURKIEWICZ – od Teresy i Jana Kurek 

2. + Janusz GÓRA – od rodziny Górka 

7.00

+ Andrzej KULAK – od córki Teresy z rodziną 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Wiesława GRZEBIENIAK

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Zofia BALON w 3 r. śm. 

2. + Zygmunt WŁODARCZYK – od brata z rodziną 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

+ Józef KORUS – od maszynistów PKP Cargo Kraków 

7.00

++ dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Jan PACHOTA

 

 

PIĄTEK

6.30

+ Łucja, Józef, Zofia, Józefa FELIKS

7.00

+ Zbigniew WARYSZ z okazji imienin, Adam LEŚNIAK w r. śm. 

16.30

1. + Stanisława WĘGLARZ – od rodziny Węglarz 

2. W int. Magdaleny w 17 r. ur. z prośbą o Boże bł, potrzebne łaski i dobre przygotowanie do bierzmowania 

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

SOBOTA 

6.30

+ Justyna BUKSA – od kuzyna Janusza z rodziną 

7.00

Wynagradzająca NMP

18.00

1. + Anna WITEK – od sąsiadów 

2. + Ewa NĘDZA – od sąsiadów z klatki 

 

      

 

 

 

 

 

 

                                 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20 marca 2022r.

6.30

W intencji Parafian

8.00

+ Józef SROKA w 1 r. śm. 

9.30

Dziękczynna w 80 r. ur. Marii z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB 

11.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

12.30

1. + Józef JUSZCZYK w 1 r. śm. 

2. + Grażyna ZĘBALSKA – od sąsiadów z klatki 

18.00

+ Stanisław SOJA – od rodziny, żony i dzieci 

19.15

+ Andrzej KOWALIK – od znajomych i sąsiadów z działki w Winiarach 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Stanisława, Edward JAGŁA

7.00

+ Jacek BULARA w 10 r. śm. 

18.00

1. W int. wspólnoty Krwi Chrystusa – o zdrowie i Boże bł. dla wszystkich członków, potrzebne łaski dla ks. Proboszcza oraz o wieczne szczęście dla zmarłych 

2. + Zygmunt KOPER – od Barbary Krasny 

 

 

WTOREK 

6.30

+ Jacek KURKIEWICZ – od chrześnicy Beaty z bratem Jarkiem 

7.00

+ Józef BABRAJ w 1 r. śm. – od żony i syna Leszka z żoną 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Stanisław JASIŁEK w 20 r. śm. – od żony Marii 

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Justyna BUKSA – od Adama i Anny Buksa z rodziną 

2. + Anna BULARA

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

+ Adam TERLECKI w 1 r. śm. 

7.00

+ Józef BABRAJ w 1 r. śm. – od żony i syna Leszka z żoną 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Zygmunt KUKLA – od koleżanek córki 

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 

7.00

+ Zdzisław NOGA w 10 r. śm. 

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

 

SOBOTA 

6.30

+ Zygmunt KUKLA – od Jadwigi i Jerzego Kuźma 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

1. + Stanisława LIS – od zarządu firmy AVA CEE

2. + Barbara KRASNY – od siostrzenicy Bogumiły z rodziną 

 

      

 

 

 

 

 

 

                                II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13 marca 2022r.

6.30

+ Stanisław LENDA w 50 r. śm. 

8.00

+ Stanisława LIS – od wnuków 

9.30

+ Henryka WYKURZ – gr.

11.00

+ Janusz AKSAMIT w 13 r. śm. 

12.30

1. W intencji Parafian

2. + Włodzimierz BORKIEWICZ – od rodziny 

18.00

+ Marianna, Mieczysław, Bogusław RZECHOŁKA

19.15

+ Janina ZEMKA w 5 r. śm. 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

1. + Stanisław GRYZŁO – od siostrzeńca Daniela z rodziną 

2. + Kazimierz ŁASTOWIECKI

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

1. + Stanisław PACHEL w 13 r. śm. 

2. + Zygmunt KOPER – od Stanisławy Smąder z rodziną 

 

 

WTOREK 

6.30

1. + Małgorzata MAŁECKA – od Grażyny i Mariana Jajeśniców z rodziną z Nowego Sącza 

2. + Józef KOSAŁKA

7.00

+ Małgorzata STEFAŃCZYK, Dariusz KRZYWAŃSKI w 8 r. śm. 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Zygmunt 

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Justyna BUKSA – od rodziny Krawczyków z Łąkty Górnej 

7.00

+ Barbara KRASNY – od siostrzeńca Jerzego z rodziną 

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

+ Genowefa i Józef SMAGA – od wnuka z rodziną

7.00

+ Piotr BIAŁOWĄS, rodzice: Janina i Julian 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. O Boże bł. dla Grażyny i Jurka w r. ur. 

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Józef KORUS – od Ireny i Władysława Madejskich 

2. + Zygmunt KUKLA – od rodziny Spytkowskich z Myślenic 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

 

SOBOTA 

6.30

1. + Henryk ROKICKI w 7 r. śm. 

2. + Zygmunt KOPYTKO w 1 r. śm. 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

1. + Józef KULIG w 43 r. śm. 

2. + Piotr OSAK – od pracowników UM Krakowa 

 

      

 

  

 

 

 

 

                                I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 6 marca 2022r.

6.30

W intencji Parafian

8.00

+ Zbigniew PARA w 4 r. śm. 

9.30

+ Anna HAJDUGA w 7 r. śm., Władysław HAJDUGA w 14 r. śm.

11.00

1. + Kazimiera, Piotr mąż, Maria córka 

2. + Rozalia ZAJĄCZKOWSKA w 1 r. śm. 

12.30

1. + Henryka WYKURZ – gr. 

2. + Andrzej BARAN w 2 r. śm. 

18.00

+ Edward KOCHAN w 3 r. śm. 

19.15

+ Lesława PIETRZAK w 7 r. śm. 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

+ Lidia OBROK – od córki Elżbiety i Salwadora 

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

1. + Zdzisław WSTAWSKI w 9 r. śm. 

2. + Zygmunt KOPER – od żony 

3. + Emil i Józef 

 

 

WTOREK 

6.30

1. + Justyna BUKSA – od rodziny Zając i Pyrek z Marcyporęby 

2. + Bożena GERLACH – od sąsiadek z klatki 

7.00

+ Franciszek, Józef WIECZOREK, Władysław JELEŃ

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Lucyna FILBIER w 1 r. śm. 

 

 

ŚRODA 

6.30

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 

7.00

+ Paweł GAIK

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

1. + Zygmunt KUKLA – od Małgorzaty i Rafała Pyc z rodziną 

2. O zdrowie i Boże bł. dla wnuczki Ani 

7.00

+ Władysława PIETRAS – od siostry Marii z rodziną 

18.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Franciszek GRUSZKA i zmarli z rodziny 

 

 

PIĄTEK

6.30

1. + Andrzej KULAK – od Janusza 

2. + Tadeusz MRÓZ

7.00

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

 

SOBOTA 

6.30

1. + Bożena GERLACH – od Pani Prezes

2. + Jan CZOPIK w 29 r. śm., Czesław OKOŃSKI w 2 r. śm.  

7.00

1. + Henryka WYKURZ – gr.

2. + Adam MORAŃSKI w 4 r. śm. 

18.00

1.  + Rudolf KLIMA oraz zmarli rodzice; Wiktoria i Jan PAJĄK oraz zmarłe dzieci 

2. 

 

      

 

 

 

 

 

                                  VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 lutego 2022r.

6.30

+ Zbigniew w r. śm. 

8.00

+ Franciszek TURCZA w 2 r. śm. 

9.30

+ Tadeusz GACEK – od kolegów i koleżanek ze Spółdzielni Mieszkaniowej Nowy Prokocim 

11.00

+ Józef KUŚ w r. śm. 

12.30

1. W intencji Parafian

2. Dz-bł w 25 r. śl. Jadwigi i Janusza STAROWICZ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 

18.00

O Boże bł. dla Renaty, Pawła i Janusza

19.15

+ Stanisław KORUS – gr. 

 

 

PONIEDZIAŁEK 

6.30

+ Stanisław KORUS – gr.

7.00

+ Roman KRĘCINA

18.00

1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM

2. + Jan DAMADEJ – od Anny Bylica z rodziną 

 

 

WTOREK 

6.30

1. + Leszek STEFAŃSKI

2. + Bożena GERLACH – od kolegów i koleżanek z pracy 

7.00

+ Henryk MIELNICZEK w 6 r. śm., Maria POLOWIEC w 22 r. śm., zmarli z rodziny MIELNICZEKPOLOWIEC; Andrzej 

18.00

1. + Stanisław KORUS – gr.

2. + Barbara

 

 

ŚRODA - Popielec

6.30

+ Anna KLIMAS – od rodziny Marendzików i Krzyżaków

8.00

+ Ludwik CICHOŃSKI w 16 r. śm. 

9.30

+ Anna WITEK – od sąsiadów 

16.30

+ Henryka WYKURZ – gr. 

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK 

6.30

+ Henryka WYKURZ – gr.

7.00

+ Helena NOWAK

18.00

1. + Kazimierz KUCHARSKI

2. + Genowefa MARZEC w 25 r. śm., mąż Michał 

 

 

PIĄTEK

6.30

+ + dusze w czyśćcu cierpiące 

7.00

+ Tomasz, Michalina SZEWCZYK, Władysława córka 

16.30

+ Henryka WYKURZ – gr.

18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego  

 

 

SOBOTA 

6.30

+ Henryka WYKURZ – gr.

7.00

Wynagradzająca NMP

18.00

1. W int. Anny i Bernadetty w r. ur. z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB

2. + Tomasz NOWICKI w 9 r. śm. 

3. + Janina w 11 r. śm. i Stanisław WILKOŃSCY

 

      

 

  

 

 

 

 

Droga Krzyżowa

Licznik

Liczba wyświetleń:
5555533

Święta

Czwartek, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, II
Dzień Powszedni