V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marzec 2024r.
6.30 |
+ Kazimiera SOSIK w 13 r. śm. |
8.00 |
1. + Józefa ŁAPOT – od rodziny Czubin z Naprawy 2. + Józef WINIARSKI |
9.30 |
1. + Adam DOBRZAŃSKI w 3 r. śm. 2. + Tadeusz GRZEBIELEC w r. śm. |
11.00 |
1. + Jolanta CZARNIK w 22 r. śm. 2. + Janina ŻUREK – od córki |
12.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Katarzyna WOLSZA (z domu WANDAS) – od Joli Włodarczyk z rodziną |
18.00 |
+ Zofia GUTOWSKA |
19.15 |
+ Stanisława, Józef, Władysław LEPIARCZYK |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Stefania DADEJ |
7.00 |
O Boże bł. i opiekę MB w dniu imienin dla Bogusławy |
18.00 |
1. O Boże bł., dary DŚ i opiekę MBNP dla członkiń Wspólnoty Krwi Chrystusa; o zdrowie dla chorych i wieczną radość dla zmarłych członkiń 2. + Henryk ROKICKI w 9 r. śm. |
WTOREK
6.30 |
1. + Czesław JENDREZJCZYK w 1 r. śm. 2. + Janina KOWAL – od Wojowników Maryi Metropolii Krakowskiej |
7.00 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
18.00 |
1. + Józef KULIG w 46 r. śm. 2. + Józef SROKA w 3 r. śm. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Piotr PIECH – od kuzyna Pawła z rodziną |
7.00 |
+ Zygmunt KOPYTKO w 3 r. śm. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Marian KURTYCZ |
7.00 |
+ Joanna WSZOŁEK w 1 r. śm. |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Janina PTAK – od os siostrzenicy Jolanty Wielgus z Myślenic |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Piotr PIECH – gr. |
7.00 |
+ Józef BABRAJ w 3 r. śm. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Piotr PIECH – gr. 2. + Janina KOWAL – od Wojowników Maryi Kraków |
7.00 |
+ Jacek LIS – od wnuczki Klaudii z mężem |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. |
V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marzec 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Adam |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Paweł |
19.15 |
Ks. Paweł |
IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marzec 2024r.
6.30 |
+ Tadeusz MRÓZ |
8.00 |
1. + Stanisław SOJA – od żony o dzieci 2. + Krystyna SOBÓL |
9.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Janina, Eugeniusz NOWAK; Maria i Jan – od Barbary |
11.00 |
1. + Andrzej BARAN w 4 r. śm., zmarli z rodziny BARAN i MARONA 2. + Danuta KĘPSKA – od sąsiadów z klatki V |
12.30 |
1. W intencji Parafian 2. Dziękczynna w r. ur. Anny z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej w życiu |
18.00 |
+ Wiktoria, Jan PAJĄK; zmarłe dzieci |
19.15 |
+ Katarzyna MACHNO – od Bronisławy z Bełchatowa |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Janina PTAK – od wspólnoty Metanoja 2. + Kazimiera i Józefa |
7.00 |
Z prośbą o zdrowie dla Moniki |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Stanisław JAWOREK |
WTOREK
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Adam MORAŃSKI w 6 r. śm. |
7.00 |
+ Adam MORAŃSKI w 6 r. śm. |
18.00 |
1. + Zofia GUTOWSKA 2. + Zbigniew DZIKI |
ŚRODA
6.30 |
1. + Teresa KORDECKA – od rodziny Błachów 2. + Stanisław GRABOWSKI |
7.00 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Bogumiła HREHOROWICZ |
7.00 |
+ Stanisław PACHEL w 15 r. śm. |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Janina PTAK – od siostry Haliny z rodziną |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Marek MECH – od Wiktora |
7.00 |
+ Piotr BIAŁOWĄS; rodzice: Janina, Julian, Wanda |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Piotr SACHA, syn Michał 2. + Jan CZOPIK w 31 r. śm., Czesław OKIŃSKI w 4 r. śm. |
7.00 |
+ Józef DUDEK w 17 r. sm. |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Helena SADOWSKA – od syna Zdzisława z Renatą |
IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marzec 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Rekolekcjonista |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Adam |
9.30 |
Ks. Rekolekcjonista Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Rekolekcjonista Ks. Paweł |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marzec 2024r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. + Stanisław SUDER 2. + Maria, Franciszek, Józef, Jan WIECZOREK |
9.30 |
1. + Kazimierz NOWAK – od żony Ireny i córki Agaty z rodziną 2. + Lesława PIETRZAK w 9 r. śm. |
11.00 |
1. + Józef KUŚ w 16 r. śm. oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny 2. + Janina PTAK – od brata Władysława z rodziną |
12.30 |
+ Stanisława FURTAK w 16 r. śm. – od męża |
18.00 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
19.15 |
+ Helena NOWAK |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Stanisław GRABOWSKI |
7.00 |
+ Mieczysław SEWERYN w 15 r. śm. |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Kazimierz KUCHARSKI |
WTOREK
6.30 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
7.00 |
+ Zofia GUTOWSKA |
18.00 |
1. + Helena BUKOWIEC – od chrześnicy Doroty z rodziną 2. + Zbigniew DZIKI |
ŚRODA
6.30 |
+ Zbigniew PARA w 6 r. śm. |
7.00 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Irena, Henryk, Małgorzata TKACZ |
7.00 |
+ Jacek LIS – od syna Krzysztofa z rodziną |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Bogumiła HREHOROWICZ |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Zofia PAŁGAN – gr. 2. + Adam SZOSTEK – od dyrekcji i pracowników wydziału Geodezji UMK |
7.00 |
+ Irena, Roman SOCHACCY |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Maria, Adam, Kazimierz SZAREK |
7.00 |
+ Irena PTAK – od przyjaciół brata Władysława |
18.00 |
1. + Paweł GAIK w 5 r. śm. 2. + Zofia PAŁGAN – gr. 3. + Zdzisław WSTAWSKI |
III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marzec 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Rekolekcjonista Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Rekolekcjonista Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Stanisław |
II Niedziela Wielkiego Postu – 25 luty 2024r.
6.30 |
+ Katarzyna MACHOTA – od sąsiadów Barbary i Gustawa Wyrzkowskich |
8.00 |
1. + Mirosław GRONTKOWSKI; Józefa ŁAPOT – od rodziny Gawrońskich 2. + Franciszek TURCZA w 4 r. śm. |
9.30 |
+ Joanna PYZIK i zmarli z rodziny |
11.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
12.30 |
W intencji Parafian |
18.00 |
O Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla Genowefy z okazji urodzin |
19.15 |
+ Katarzyna MACHOTA – od bratowej Janiny z Bełchatowa |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Jarosław DOWGIAŁŁO w r. ur. |
7.00 |
+ Jadwiga ORDYK – od koleżanek z pracy |
18.00 |
1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM 2. + Wiesław CYRAN – gr. |
WTOREK
6.30 |
+ Bolesław BACA – od sąsiadów z IV klatki |
7.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
1. + Helena BUKOWIEC – od rodziny Witkowskich 2. + Zbigniew DZIKI |
ŚRODA
6.30 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Zbigniew ŁADZIŃSKI |
7.00 |
+ Adam SZOSTEK – od rodziny Gowinów |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Jacek LIS – od Janiny Widur z rodziną |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od kuzyna Tomka z rodziną |
18.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla rodziny w 45 r ślubu Anny i Tomasza |
7.00 |
+ Stanisława, Józef KOŻUCH |
16.30 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Zofia PAŁGAN – gr. |
7.00 |
Wynagradzająca NMP – od VII i IX Róży |
18.00 |
1. + Tomasz NOWICKI w 11 r. śm. – o łaskę zbawienia 2. + Maria RODZIŃSKA; Zenon SOSIK |
II Niedziela Wielkiego Postu – 25 luty 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Rekolekcjonista Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Gość |
12.30 |
Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
I Niedziela Wielkiego Postu – 18 luty 2024r.
6.30 |
+ Halina LIPSKA |
8.00 |
+ Władysław HAJDUGA w 15 r. śm., Anna HAJDUGA w 8 r. śm. |
9.30 |
1. + Maria KOLANOWSKA – od koleżanek z przedszkola nr 140 w Krakowie 2. + Stanisław WOJTAN |
11.00 |
1. Dz-bł w int. Sylwii w 19 r. ur. z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 2. + Weronika CHWASTEK w 7 r. śm. |
12.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
+ Waleria, Stanisława, Mieczysław MICHNO |
19.15 |
+ Zdzisław WALIGÓRSKI |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
7.00 |
+ Bolesław STRUMIŃSKI w 10 r. śm. |
18.00 |
O Boże bł., dary DŚ i opiekę MBNP dla członkiń Wspólnoty Krwi Chrystusa; o zdrowie dla chorych i wieczną radość dla zmarłych członkiń |
WTOREK
6.30 |
+ Julian GORAJ w 12 r. śm. |
7.00 |
+ Bogumiła HREHOROWICZ |
18.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
ŚRODA
6.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
7.00 |
+ Elżbieta KLIMEK w 19 r. śm. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Piotr PIECH – od brata Grzegorza z żona, Hanią i Tymoteuszem |
7.00 |
+ Grażyna KARASIŃSKA |
18.00 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Janina, Tadeusz, Józef KUBECZKO |
PIĄTEK
6.30 |
+ Helena MUS |
7.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Zofia GUTOWSKA |
7.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
1. + Zofia GUTOWSKA 2. + Wielisława OLIWA – od rodziny Sobierańskich i Liberskich |
I Niedziela Wielkeigo Postu – 18 luty 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Gość |
9.30 |
Ks. Stanisław Ks. Gość |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Józef |
19.15 |
Ks. Paweł |
VI Niedziela Zwykła – 11 luty 2024r.
6.30 |
+ Leszek BARANIK w 1 r. śm. |
8.00 |
+ Stanisława MAŚLANKA w 2 r. śm. |
9.30 |
+ Michalina BODEK w 11 r. śm. |
11.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
12.30 |
W intencji Parafian |
16.00 |
W intencji chorych |
18.00 |
W int. Tadeusza KRAJEWSKIEGO z prośbą o zdrowie i opiekę MB |
19.15 |
+ Katarzyna MACHOTA – od córki Małgorzaty z rodziną |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
7.00 |
+ Zofia, Czesław OLSZYNA; maria, Marian LISOWSCY |
18.00 |
+ Wanda LUPA w 6 r. śm., Henryk mąż |
WTOREK
6.30 |
+ Jacek, Waleria, Edward, Józef MACKO |
7.00 |
+ Bogumiła HREHOROWICZ |
18.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
ŚRODA – POPIELEC
6.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
8.00 |
1. + Grażyna KARASIŃSKA 2. + Eugeniusz GOŁDYN w 6 r. śm. |
9.30 |
+ Helena DOMAGAŁA, zmarli rodzice i teściowie |
16.30 |
+ Wojciech KOŁODZIEJ, Anna żona |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
W int. Jakuba z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB |
7.00 |
+ Bogumiła HREHOROWICZ |
18.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
+ Jadwiga ORDYK |
7.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Janina PTAK – od córki |
7.00 |
+ Helena BUKOWIEC – od rodziny Szczechowiczów |
18.00 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Marek NECEK |
VI Niedziela Zwykła – 11 luty 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Adam |
16.00 |
Ks. Paweł |
18.00 |
Ks. Adam |
19.15 |
Ks. Paweł |
V Niedziela Zwykła – 4 luty 2024r.
6.30 |
+ Stanisław CZEKAJ |
8.00 |
+ Kazimierz NOWAK – od Krystyny Wilk z rodziną |
9.30 |
1. +Andrzej WÓJCIK – w dniu imienin 2. W rocznicę urodzin Bernadetty z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
11.00 |
1. + Zenobia KAIM w 7 r. śm. 2. + Józef MARTYKA – od córki z rodziną |
12.30 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. Dziękczynna w 4 r. ur. Filipa oraz w 2 r. ur. Ksawerego KARKOCHA i mamy Agaty z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w rodzinie – od babci Ani |
18.00 |
+ Piotr KOZA w 1 r. śm. |
19.15 |
+ Janina GÓROWSKA w 7 r. śm. |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Katarzyna MACHOTA |
7.00 |
+ Grzegorz GĄSKA w 5 r. śm. |
18.00 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Marek JANICKI w 3 r. śm. – od żony |
WTOREK
6.30 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Aleksandra, Krystyna, Zdzisław PODOLSCY |
7.00 |
+ Tadeusz FIJAŁ w 2 r. śm. |
18.00 |
1. + Zbigniew DZIKI 2. + Zofia GUTOWSKA |
ŚRODA
6.30 |
1. + Wiesława KRZAN 2. + Bogumiła HREHOWICZ |
7.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
++ dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Bogumiła HREHOWICZ |
18.00 |
1. + Zygmunt SKOLARCZYK; Edward KOTAPKA 2. + Wiesław CYRAN – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Bogumiła HREHOWICZ |
7.00 |
+ Łukasz MENTEL |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Antoni RYBKA; Stanisław STRZEBOŃSKI 2. + Piotr ZUCHNICKI – w dniu urodzin |
7.00 |
+ Franciszek POLAKIEWICZ |
18.00 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Wiesław CYRAN – gr. |
V Niedziela Zwykła – 4 luty 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Paweł |
8.00 |
Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
IV Niedziela Zwykła – 28 styczeń 2024r.
6.30 |
+ Edmund MYŚLEWSKI – od Marii Cupał |
8.00 |
1. + Marianna MOSKALEWICZ w 1 r. śm. 2. + Piotr PIECH – od rodziny Kolanów |
9.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Krystyna SOBÓL – od sąsiadów Art |
11.00 |
1. + Aleksander BODEK w 6 r. śm. 2. + Eugenia KONSTANTYNOWICZ |
12.30 |
W int. Barbary w 75 r. ur. z prośba o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Jezusa Miłosiernego – od siostry i najbliższych |
18.00 |
+ Rudolf KLIMA i zmarli rodzice |
19.15 |
+ Helena SADOWSKA – od córki z zięciem |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Katarzyna MACHOTA 2. + Janina ZEMKA w 7 r. śm. |
7.00 |
+ Wielisława OLIWA – od Józefy Stec |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
WTOREK
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Katarzyna MACHOTA |
7.00 |
+ Edmund MYŚLEWSKI – od Lidii i Piotra Cierniak z rodziną |
18.00 |
Dziękczynna za otrzymane łaski |
ŚRODA
6.30 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Maria WĄSOWSKA i zmarli rodzice |
7.00 |
+ Ludwik MAŁECKI w 3 r. śm. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
1. + Katarzyna MACHOTA 2. + Barbara DUDEK |
7.00 |
+ Marianna DZIUDZIEK |
18.00 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
PIĄTEK – Ofiarowanie Pańskie
6.30 |
+ Marek PAWŁOWSKI w 5 r. śm. |
8.00 |
+ Maria KOLANOWSKA- od Barbary Szewczyk z rodzina |
9.30 |
+ Tadeusz KĄCIK w 2 r. śm. |
16.30 |
+ Wiesław CYRAN – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Władysław KONIECZNY w 12 r. śm. |
7.00 |
Wynagradzająca NMP – od Róży Różańcowej św. Antoniego |
18.00 |
1. + Wiesław CYRAN – gr. 2. + Helena BUKOWIEC – od syna Zbigniewa z rodziną |
IV Niedziela Zwykła – 28 styczeń 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Paweł |
19.15 |
Ks. Paweł |
III Niedziela Zwykła – 21 styczeń 2024r.
6.30 |
+ Helena GNOJEK w 26 r. śm. |
8.00 |
1. + Maria MARSZAŁEK w 14 r. śm. 2. + Krystyna SOBÓL – od sąsiadów z II klatki |
9.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Edmund MYŚLEWSKI – od Grażyny i Jana Małeckich |
11.00 |
+ Jerzy PRZEBIĘDA w 2 r. śm. |
12.30 |
1. + Andrzej WÓJCIK w r. ur. 2. W int. ofiarodawców akcji „Paczuszka dla maluszka” z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
18.00 |
+ Helena NOWAK w 12 r. śm. |
19.15 |
+ Anna WIĘSEK w 5 r. śm. |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. Dziękczynna w 63 r. ur. Bogusławy BAL z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB 2. + Janina, Jerzy MUSZEWSCY |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM |
WTOREK
6.30 |
1. + Irena, Mieczysław STEFAŃSCY 2. + Domicela, Jerzy KLINKE |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od rodziny Mrzygłodów |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Anna, Antoni ROKITA |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od rodziny Łobodów |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
1. + Wielisława OLIWA – od rodziny Potockich i Strojek 2. + Bogumiła HREHOROWICZ |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
+ Janina LUPA; Iwona MARZEC |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Wielisława OLIWA – od Marii i Bogusława Kwiatkowskich 2. + Maria SZMELING – od sąsiadki |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Bolesław PYCIŃSKI – od sąsiadów 2. W int. Jakuba o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
+ Aleksander LESZCZYCKI w 24 r. śm., Tadeusz syn w 14 r. śm. |
III Niedziela Zwykła – 21 styczeń 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Adam Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Stanisław |
12.30 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Paweł |
19.15 |
Ks. Paweł |
II Niedziela Zwykła – 14 styczeń 2024r.
6.30 |
++ dusze w czyśćcu cierpiące |
8.00 |
1. + Kazimierz NOWAK – od syna Jacka z żoną Jadwigą i synami: Adamem i Kamilem 2. + Krystyna SOBÓL – od Marii i Jana z dziećmi |
9.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Edmund MYŚLEWSKI – od szwagra Janka z rodziną |
11.00 |
1. + Józef ZDZIECH w 11 r. śm. 2. + Stanisław MACHOTA; Stanisław i Małgorzata JUSZCZAK w r. śm. |
12.30 |
1. W intencji Parafian 2. + Józefa, Władysław BANAŚ |
18.00 |
+ Helena BUKOWIEC – od brata Janka z żoną |
19.15 |
+ Maria GOLONKA |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Stefan MUSIAŁ i zmarli z rodziny ROCZNIAK 2. + Krzysztof ZDEBSKI – od Romana z rodziną |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
O Boże bł., dary DŚ i opiekę MBNP dla członkiń Wspólnoty Krwi Chrystusa; o zdrowie dla chorych i wieczną radość dla zmarłych członkiń |
WTOREK
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Maria KOLANOWSKA – od rodziny Wierzbickich |
7.00 |
+ Zofia GUTOWSKA |
18.00 |
+ Jan PIERON – od Małgorzaty i Piotra z dziećmi |
ŚRODA
6.30 |
1. W int. Jakuba z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski 2. + Krzysztof ZDEBSKI – od sąsiadów |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Michalina, Tomasz SZEWCZYK |
7.00 |
+ Władysława MICHAŁOWSKA w 32 r. śm. |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Wiesława OLIWA – od rodziny Kucharczyk 2. + Aniela, Jan PENCARSCY |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Franciszek SYREK w 53 r. śm., Emilia żona |
7.00 |
Dziękczynna z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski w 45 r. śl. Haliny i Witolda |
18.00 |
+ Helena BUKOWIEC – od syna Wojciecha z rodziną |
II Niedziela Zwykła – 14 styczeń 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Paweł Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Adam |
19.15 |
Ks. Paweł |
Święto Chrztu Pańskiego – 7 styczeń 2024r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. + Bolesław PYCIŃSKI – od sąsiadów 2. + Józefa MUSIAŁ w 1 r. śm. |
9.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Edmund MYŚLEWSKI – od syna Mariusza z rodziną |
11.00 |
O zdrowie, Boże bł. i opiekę MBNP dla Marii i Tadeusza ULMAN |
12.30 |
1. + Józef CZAJOWSKI w 24 r. śm. 2. + Aneta KUKLICZ w 1 r. śm. |
18.00 |
Dziękczynna w 50 r. śl. Marii i Jerzego z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w życiu |
19.15 |
O zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski dla Renaty i Mateusza |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Władysława SZEWCZYK |
7.00 |
+ Anna, Stanisław DRYGIEL |
18.00 |
+ Jerzy MICZUGA; Eugenia, Józef CZECHOWSCY |
WTOREK
6.30 |
1. + Zofia GUTOWSKA 2. + Aniela, Władysław PODOLSCY |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
+ Andrzej WÓJCIK w 2 r. śm. |
ŚRODA
6.30 |
+ Piotr PIECH – od chrzestnej z rodziną |
7.00 |
1. + Wanda MIKUŁA w 2 r. śm. 2. + Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Krzysztof ZDEBSKI – od Krystyny z rodziną |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od rodziny Kolarzów z Oświęcimia |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. O zdrowie, Boże bł., dary DŚ dla Elżbiety |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od Janiny Hurlak |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Waleria PASEK w 19 r. śm., Franciszek mąż 2. + Bolesław MUS |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
18.00 |
+ Jan PIERON – od żony, dzieci i wnuków |
Święto Chrztu Pańskiego – 7 styczeń 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
Święto Świętej Rodziny – 31 grudzień 2023r.
6.30 |
+ Marta STRACH |
8.00 |
1. + Ewa KOTULA 2. + Anna KOTARBA – od rodziny Grzywa i Półka |
9.30 |
1. + Adam PIETRZAK – od rodziny Maciąg 2. + Edmund MYŚLEWSKI – od syna Jarosława i żony |
11.00 |
Dziękczynna w 35 r. śl. Ewy i Mariana z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej w dalszym życiu |
12.30 |
+ Marianna, Ignacy KŁOSIŃSCY; Jan STRZAŁKA |
18.00 |
+ Wojciech BODEK w 14 r. śm. |
19.15 |
+ Stefan BIEŃ – od Eugenii |
PONIEDZIAŁEK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
6.30 |
+ Janina, Mieczysław PODOLECCY |
8.00 |
1. Dziękczynna w 40 r. śl. Stefanii i Eugeniusza z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MBNP 2. + Mieczysław, Edward, Nina, Wiktoria ŚMIAŁEK |
9.30 |
+ Józef HEBDA – gr. |
11.00 |
+ Zofia CHMIELEWSKA – od córki z rodziną |
12.30 |
Dziękczynna z prośbą o zdrowie, i Boże bł. dla rodziny LESZCZYCKICH w Nowym Roku |
18.00 |
+ Juliusz JARZĘBSKI |
19.15 |
W intencji Parafian |
WTOREK
6.30 |
1. + Józef TOPÓR 2. O zdrowie, Boże bł., dary DŚ dla Stanisława STEFAŃSKIEGO z okazji urodzin i imienin |
7.00 |
+ Maria KRAJEWSKA w 2 r. śm. |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Helena BUKOWIEC – od Jadwigi i Leszka Nowak z Łapanowa |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od rodziny Morajka |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
O zdrowie, Boże bł., dary DŚ dla Zdzisława z okazji imienin |
7.00 |
+ Monika DESOŃ w 7 r. śm. |
18.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1.O zdrowie, Boże miłosierdzie, dary DŚ dla Krystyny, Katarzyny, Stanisława STEFAŃSKICH 2.+ Władysław KUCHARSKI i jego rodzice |
7.00 |
+ Józef HEBDA – gr. |
16.30 |
+ Maria KOLANOWSKA – od Ewy Policht |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA – Objawienie Pańskie
6.30 |
+ Katarzyna, Michał CEPIELIK |
8.00 |
+ Mirosława WYWIAŁ w 5 r. śm. |
9.30 |
1. + Józef HEBDA – gr. 2. + Władysław, Władysława JAŁOCHA; Genowefa FIC w 30 r. śm., Władysław FIC |
11.00 |
1. + Jan PIERON – od żony, dzieci i wnuków 2. + Stanisław TOMCZYK w 15 r. śm., |
12.30 |
1. + Ryszard PYLA w 7 r. śm. 2. Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w 50 r. śl. Mirosławy i Jana – o opiekę MBNP na długie lata |
18.00 |
+ Tomasz ORDYK w 1 r. śm. |
19.15 |
W intencji Parafian |
Święto Świętej Rodziny – 31 grudzień 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Adam Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Gość Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Gość |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 styczeń 2024r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Adam Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Gość |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
IV Niedziela Adwentu – 24 grudzień 2023r.
6.30 |
+ Janusz SIEKACZ |
8.00 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Studnickich |
9.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
11.00 |
+ Marianna WOJTAROWICZ – od kochających dzieci |
12.30 |
+ Adam MURAŃSKI – w dniu imienin |
PASTERKA
22.00 |
1. + Elżbieta KOPEĆ 2. + Anna KOTARBA – od rodziny Leśniaków |
24.00 |
1. W intencji Parafian 2. O Boże bł. dla Ewy z okazji imienin – od córki 3. + Zofia KĘSEK |
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
6.30 |
+ Zofia JAGIEŁŁO, rodzice: Zofia, Józef ZASADA; Stanisław STRYCZEK |
8.00 |
1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM 2. + Michał SZOSTAK – od babci Lidii i dziadka Andrzeja |
9.30 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Stanisław SUDER; Józef i Katarzyna |
11.00 |
1. Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w 50 r. śl. Bogumiły i Stanisława EKIERT 2. + Stanisław KITA – gr. |
12.30 |
1. + Andrzej WÓJCIK 2. + Antoni w 47 r. śm. |
18.00 |
+ Roman WYKURZ w 2 r. śm. |
19.15 |
+ Marian SAMEK |
ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA
6.30 |
+ Zofia GUTOWSKA – od męża, syna i córki |
8.00 |
+ Eugeniusz GÓRKA – od Eugenii z rodziną |
9.30 |
1. + Adam PIETRZAK – od Anny i Pawła Barnasiów 2. + Edmund MYŚLEWSKI – od żony |
11.00 |
1. + Stanisław KITA (syn) w 2 r. pogrzebu 2. + Stanisław KITA (mąż) – gr. |
12.30 |
W intencji Parafian |
18.00 |
+ Kazimiera ZĘBALA – od rodziny z Łańcuta |
19.15 |
+ Maria KOLANOWSKA – od Sióstr Sług Jezusa z Bukowiny Tatrzańskiej |
ŚRODA
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Edward BOBULA |
7.00 |
Dziękczynna w 48 r. śl. Anny i Zygmunta z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla całej rodziny |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Andrzej SĘK |
7.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
Dziękczynna w 60 r. ur. Marty KOCHANOWSKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w dalszym życiu – od męża |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Antoni RYBKA |
7.00 |
+ Magdalena KARCZ – od przyjaciół |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Maria KOLANOWSKA – os siostry Jadwigi z mężem Tadeuszem Dominik |
7.00 |
Dziękczynna w 1 r. ur. Teresy ANTOŁ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
18.00 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Jan, Adela KRYUS; Wawrzyniec, Czesława TOMCZYK |
IV Niedziela Adwentu – 24 grudzień 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Gość |
Pasterka
Godz. |
Celebrans |
22.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
24.00 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław Ks. Gość |
III Niedziela Adwentu – 17 grudzień 2023r.
6.30 |
+ Marta STRACH |
8.00 |
+ Janusz SIEKACZ – od żony z synami |
9.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
11.00 |
+ Wincenty, Katarzyna KUREK – od Eugenii z rodzina |
12.30 |
+ Stanisław SZOPA w 3 r. śm., Helena żona |
18.00 |
O dar wiary i łaskę nawrócenia dla wnuków |
19.15 |
+ Zofia, Bolesław GOFRON; Maria, Franciszek KUCHARCZYK; Stanisława, Kazimierz GOFRON |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Wiktoria, Franciszek PILCH |
7.00 |
+ Stanisław KRZEMIEŃ |
18.00 |
1. O Boże bł., dary DŚ i opiekę MBNP dla członkiń Wspólnoty Krwi Chrystusa; o zdrowie dla chorych i wieczną radość dla zmarłych członkiń 2. + Stanisław KITA – gr. |
WTOREK
6.30 |
+ Helena BUKOWIEC – od rodziny Szewczyków z Rozdziela |
7.00 |
+ Kazimiera ZĘBALA – od Władysława Nalepy z rodziną |
18.00 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. +Maria, Kazimierz LOBA |
ŚRODA
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Janina KRZYNÓWEK w 5 r. śm. |
7.00 |
+ Feliks SOKOŁOWSKI; Stefan STANEK |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
+ Mariusz SOKÓLSKI w 2 r. śm., Zbigniew SOKÓLSKI |
18.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Kazimierz KOWAL |
7.00 |
+ Zbigniew, Lesław |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
+ Wiktoria, Franciszek, Małgorzata HYLIŃSCY |
18.00 |
1. + Wiktoria KOZIOŁ, Edward mąż 2. + Adam PIETRZAK – od rodziny Siudak |
III Niedziela Adwentu – 17 grudzień 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józf |
8.00 |
Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
II Niedziela Adwentu – 10 grudzień 2023r.
6.30 |
+ Janusz SIEKACZ – od przyjaciół Dominika |
8.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
9.30 |
1. + Zofia MAŁEK w 8 r. śm., Jan KOSIŃSKI w 8 r. śm. 2. + Michał SZOSTAK – od sąsiadów Tadeusza i Ludwika |
11.00 |
1. + Marianna, Antoni WILK 2. + Anna KOTARBA – od syna Grzegorza z córkami |
12.30 |
W intencji Parafian |
18.00 |
+ Ewa KOTULA |
19.15 |
+ Kazimiera ZĘBALA – od Antoniego Cygan z rodziną |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
+ Czesław PRZYBYLSKI – od Michaliny i Wiesława Sasak z rodziną |
18.00 |
1. + Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Rodaków 2. + Anna HERETYK w 1 r. śm. |
WTOREK
6.30 |
+ Piotr PIECH – od siostry Doroty i braci: Jacka i Grzegorza |
7.00 |
1. + Antonio BALDASSARE – od córki Anny Rity 2. ++ dusze w czyśćcu cierpiące |
18.00 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. ++ dusze w czyśćcu cierpiące |
ŚRODA
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
1. + Aleksander SIKORA w 2 r. śm. 2. + Bartłomiej AKSAMIT |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Adam PIETRZAK – od Bożeny, Beaty i Bogdana |
7.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
+ Maria KILARSKA |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Helena NOSAL w 3 r. śm. |
7.00 |
+ Janusz SIEKACZ – od sąsiadów Pawłowskich i Bieńków |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Maria KOLANOWSKA – od siostrzeńca Krzysztofa z żoną Pauliną, Mikołajem i Dominkiem 2. + Izydor w 21 r. śm. |
7.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
1. + Marian KOCHANOWSKI 2. + Kazimiera ZĘBALA – od Stanisława Kotwicy z rodziną |
I Niedziela Adwentu – 3 grudzień 2023r.
6.30 |
+ Zofia MRÓZ w 1 r. śm. |
8.00 |
1. + Stanisław SUDER w 3 r. śm. 2. + Czesław PRZYBYLSKI – od Stanisława Jaśkiewicz z rodziną |
9.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Michał SZOSTAK – od sąsiadów Bożeny i Henryka |
11.00 |
1. W int. Dagmary z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB 2. + Irena WASZKOWSKA – od rodziny Opiekunów |
12.30 |
1. + Stanisław SAROTA w 6 r. śm. – od żony 2. O zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski dla Waldemara |
18.00 |
+ Jerzy KŁOS |
19.15 |
+ Ryszard MIGDA |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Bolesław PYCIŃSKI – od sąsiadów |
7.00 |
+ Piotr PIECH – od rodziców |
18.00 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Maria w 13 r. śm., bliscy zmarli 3. + Stanisława GLATTE |
WTOREK
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Helena, Jan ŚLEDŹ i zmarli z rodziny KALINÓW |
18.00 |
1. + Zofia PAŁGAN, Roman mąż w 28 r. śm. 2. + Kazimiera ZĘBALA – od Danusi i Andrzeja Dziedzina |
ŚRODA
6.30 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Urszula WOJTAROWICZ |
7.00 |
+ Antonio BALDASSARE – od córki Anny Rity |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
7.00 |
+ Zofia KĘSEK – od brata Adama z rodziną |
18.00 |
1. + Józef, Marian, Jan Tadeusz KUREK – od Eugenii z rodziną 2. + Julianna JANKIEWICZ w 6 r. śm. |
PIĄTEK – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
6.30 |
+ Helena SADOWSKA – od wnuczki Małgorzaty z rodziną |
8.00 |
+ Magdalena KARCZ |
9.30 |
+ Kazimiera ZĘBALA – od koleżanek |
16.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Adam PIETRZAK – od rodziny Dziewońskich |
7.00 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
1. + Janusz SIEKACZ – od siostry z rodziną 2. + Maria KOLANOWSKA – od grupy modlitewno-Trzeźwościowej z Bukowiny Tatrzańskiej |
I Niedziela Adwentu – 3 grudzień 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł ks. Stanisław |
12.30 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Proboszcz |
19.15 |
Ks. Paweł |
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopad 2023r.
6.30 |
+ Czesław PRZYBYLSKI – os sąsiadów: Marii i Janusza z rodziną |
8.00 |
1. + Tadeusz GUZIK w 1 r. śm. 2. + Rafał MADEJ – o szczęście wieczne |
9.30 |
1. + Kazimiera ZĘBALA – od koleżanek 2. + Janina DUDZIK – od koleżanek: Haliny i Stanisławy z I klatki i Basi z II klatki |
11.00 |
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBNP dla żony Janiny z okazji 60 r. ur. |
12.30 |
1. W intencji Parafian 2. Antoni KLIMEK w 1 r. śm. |
18.00 |
Za zmarłych – gr. |
19.15 |
+ Tadeusz KUREK – od Michała Kurka z Głogoczowa |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Edward BOBULA |
7.00 |
+ Krystyna, Janina |
18.00 |
1. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM 2. Za zmarłych – gr. |
WTOREK
6.30 |
+ Antonio BALDASSARE – od córki Anny Rity |
7.00 |
+ Magdalena KARCZ |
18.00 |
1. + Dziękczynna w 18 r. ur. Franciszka z prośbą o Boże bł. i dary DŚ – od rodziców i chrzestnych 2. Za zmarłych – gr. |
ŚRODA
6.30 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Rodaków |
7.00 |
+ Maria KOLANOWSKA – od bratanicy z rodziną |
18.00 |
1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy 2. Za zmarłych – gr. |
CZWARTEK
6.30 |
+ Anna KOTARBA – od Jadwigi Kotarba i rodziny Sosnowskich |
7.00 |
+ Andrzej MENTEL |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Edmund, Stanisława |
PIĄTEK
6.30 |
+ Józef WOŁOWIEC |
7.00 |
+ Łukasz MENTEL w 4 r. śm. |
16.30 |
+ Stanisław KITA – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Bolesław MUS |
7.00 |
Wynagradzająca NMP |
18.00 |
1. + Stanisław KITA – gr. 2. + Adam PIETRZAK – od rodziny Hyży |
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopad 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł |
12.30 |
Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopad 2023r.
6.30 |
+ Helena WNĘK – od koleżanek z pracy |
8.00 |
1. +Waleria, Anna, Tekla BIAŁOŃ 2. + Marianna WOJTAROWICZ – od kochających dzieci |
9.30 |
1. + Zofia, Marian PŁONKA – od córki z rodziną 2. + Michał SZOSTAK – od rodziców |
11.00 |
1. + siostra Dafroza (Albertynka); siostra Zacheusza (Sercanka); Marian 2. Dz-bł w 56 r. śl. Krystyny i Mariana z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
12.30 |
1. + Zofia, Janina KAŁUŻA 2. O zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski dla Joanny i Magdaleny |
18.00 |
Za zmarłych – gr. |
19.15 |
+ Zofia, Bolesław GOFRON; Maria, Franciszek KUCHARCZYK; Stanisława, Kazimierz GOFRON |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Antonio BALDASSARE – od córki Anny Rity |
7.00 |
+ Kazimiera ZĘBALA – od rodziny Kozdrów |
18.00 |
1. O Boże bł., dary DŚ i opiekę MBNP dla członkiń Wspólnoty Krwi Chrystusa i opiekuna Wspólnoty – ks. Proboszcza; o zdrowie dla chorych i wieczną radość dla zmarłych członkiń 2. Za zmarłych – gr. |
WTOREK
6.30 |
1. + Bolesław PYCIŃSKI – od sąsiadów 2. + Katarzyna MACHOTA – 30 dni od śmierci |
7.00 |
++ dusze w czyśćcu cierpiące |
18.00 |
1. + Edward KRĘŻEL w 3 r. śm. 2. Za zmarłych – gr. |
ŚRODA
6.30 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Kluger |
7.00 |
+ Maria KILARSKA w 1 r. śm. |
18.00 |
1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy 2. Za zmarłych – gr. |
CZWARTEK
6.30 |
+ Henryk LUPA w 3 r. śm. |
7.00 |
+ Klementyna, Stanisław WÓJCIK |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Jan PIERON – od Bożeny z rodziną |
PIĄTEK
6.30 |
+ Helena BUKOWIEC – od rodziny Pieniążków |
7.00 |
+ Elżbieta KOPEĆ w 5 r. śm. |
18.00 |
1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego 2. Za zmarłych – gr. |
SOBOTA
6.30 |
1. + Jan KUŚ w 3 r. śm. 2. + Maria DOBRZAŃSKA w 8 r. śm. |
7.00 |
+ Rafał FRONT |
18.00 |
1. + Elżbieta w 4 r. śm. 2. Za zmarłych – gr. |
XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopad 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopad 2023r.
6.30 |
+ Maria, Karol JANOWIAK |
8.00 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Janina DUDZIK – od rodziny Morańskich |
9.30 |
1. + Wiktoria, Tadeusz KĄCIK 2. + Dominik w 21 r. śm. |
11.00 |
1. + Adolf, Anna AKSAMIT, Janusz syn, Bartłomiej wnuk 2. + Aniela MAZANEK – od Pauliny, Wiktorii i Mateusza |
12.30 |
1. W intencji Parafian 2. + Władysław TRYNKA w 9 r. śm. |
18.00 |
Za zmarłych – gr. |
19.15 |
+ Kazimierz, Helena |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Antonio BALDASSARE – od córki Anny Rity |
7.00 |
W int. ks. Stanisława w dniu imienin z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski |
18.00 |
1. O szybki powrót do zdrowia dla Izy – od koleżanek i kolegów z pracy 2. Za zmarłych – gr. |
WTOREK
6.30 |
+ Adam PIETRZAK – od rodziny Kolasów |
7.00 |
++ dusze w czyśćcu cierpiące |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. W int. ks. Stanisława w dniu imienin z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski – od kręgu biblijnego 3. + Stanisława GLATTE |
ŚRODA
6.30 |
+ Anna KOTARBA – od syna Dariusza z Mariolą i Patrykiem |
7.00 |
+ Maria KOLANOWSKA – od grupy modlitewno-trzeźwościowej z Bukowiny Tatrzańskiej |
18.00 |
1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy 2. Za zmarłych – gr. |
CZWARTEK
6.30 |
O zdrowie i Boże bł. w rodzinie MIECHOWSKICH |
7.00 |
+ Grażyna PEDEL |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Jan PIERON – od żony, dzieci i wnuków |
PIĄTEK
6.30 |
1. Dz-bł w int. rodziny HERDECKICH i URBAŃSKICH z prośbą o nawrócenie i uwolnienie od zła 2. + Jan, Paweł OLBRYŚ w 19 r. śm. |
7.00 |
+ Teofila, Alojzy BACZYŃSCY |
18.00 |
1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego 2. Za zmarłych – gr. |
SOBOTA
6.30 |
+ Zofia GUTOWSKA – od męża, córki i syna |
7.00 |
+ Danuta MIKOŁAJEWSKA, jej rodzice i siostra |
18.00 |
1. + Marian WANSELOW w 1 r. śm., Elżbieta żona 2. Za zmarłych – gr. |
XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopad 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Józef |
8.00 |
Ks. Proboszcz Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław |
12.30 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Adam |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopad 2023r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Aleksandra, Ireneusz i zmarli rodzice |
9.30 |
1. Dziękczynna w 2 r. śl. Anny i Franciszka z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 2. + Józef BUGAJ w 13 r. śm., Jan SKWARA w 9 r. śm. |
11.00 |
1. + Adam PIETRZAK – od rodziny z Miechowa 2. + Helena WNĘK – od koleżanek z pracy |
12.30 |
1. + Czesław JENDRZEJCZYK – od przyjaciół Piotra ze studiów Politechniki Krakowskiej 2. + Janina DUDZIK – od rodziny Łabędzi |
18.00 |
Za zmarłych – gr. |
19.15 |
+ Janina JUSZCZYK – od syna Pawła |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Kazimiera ZĘBALA – od przyjaciół Agaty i Pawła 2. + Jan, Józefa, Stanisław STALMIRSCY; Marian, Anna KUCZALSCY |
7.00 |
+ Katarzyna SKRZYNIARZ w 20 r. śm. |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Tadeusz KULIG w 17 r. śm. |
WTOREK
6.30 |
+ Stanisław, Aniela, Zofia |
7.00 |
+ Maria, Stanisław MIKOŁAJCZYK |
18.00 |
1. + Jan BIELEC, Ludwika żona, Małgorzata córka 2. Za zmarłych – gr. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Piotr BRZĘK – od Barbary Pabian z rodziną 2. + Elżbieta, Ryszard KACYSZ |
7.00 |
+ Nives VINGNOLI |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Adelajda DZIĘGIEL |
7.00 |
++ dusze w czyśćcu cierpiące |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Wiktoria KIERLIK – od córki Barbary z rodziną |
PIĄTEK
6.30 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Klugier |
7.00 |
+ Czesław PRZYBYLSKI – od rodziny Karasińskich |
18.00 |
1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego 2. Za zmarłych – gr. |
SOBOTA
6.30 |
+ Stanisław STACHURSKI w 112 r. śm. – od córki z rodziną |
7.00 |
+ Maria PALUCH |
9.30 |
W intencji Ojczyzny |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. + Urszula PROKOP w r. ur. |
XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopad 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Proboszcz |
12.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Paweł |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXIX Niedziela Zwykła – 29 październik 2023r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. + Anna i Stanisław GRYGIEL 2. + Mieczysław WOLICKI – od córki z wnukami |
9.30 |
1. Dziękczynna w 25 r. śl. Małgorzaty i Rafała ŁUSZCZ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 2. + Józefa BANAŚ – gr. |
11.00 |
1. +Tomasz SIEPRAWSKI w 37 r. śm. – od córki z rodziną 2. W int. Dagmary z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB |
12.30 |
1. + Tadeusz POTOCKI 2. + Jan SZOSZKIEWICZ – od żony i synów z rodzinami |
18.00 |
+ Piotr ZAJMA w 22 r. śm., zmarli z rodziny GĄDKÓW i ZAJMÓW |
19.15 |
+ Jan CHACHLOWSKI w 3 r. śm. |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Wiktoria KIERLIK – od chrześnicy z rodziną |
7.00 |
+ Tadeusz KUREK – od Katarzyny, Grzegorza i Filipa |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Maria, Stefan ZAPIÓR |
WTOREK
6.30 |
+ Zygmunt MIECHOWSKI |
7.00 |
+ Jan NOWAK w 3 r. śm. |
18.00 |
1. + Adam PIETRZAK – od rodziny Tworzydłów 2. W int. księży naszej Parafii z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB |
ŚRODA – Uroczystość Wszystkich Świętych
6.30 |
+ Stanisława RACZYŃSKA |
8.00 |
1. + Janina DUDZIK – od rodziny Boguszów 2. + Józef ZDZIECH |
9.30 |
+ Jarosław DOWGIAŁŁO |
11.00 |
1. + Andrzej WÓJCIK 2. + Kazimierz GACEK w 20 r. śm., rodzice: Maria i Władysław |
12.30 |
+ Piotr BRZĘK w 1 r. śm. – od Barbary Pabian z rodziną |
14.30 Cmentarz |
Za zmarłych – gr. |
18.00 |
+ Krzysztof JAGŁA |
19.15 |
+ Tadeusz GAŁUSZKA mąż; Helena, Stanisław WINIARCZYK |
CZWARTEK – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
6.30 |
+ Czesław JENDZREJCZYK – od Cecylii Dytko |
7.00 |
+ Andrzej MENTEL |
9.30 |
+ Józefa, Krzysztof POLAK; Aniela, Franciszek SZWAJDA |
18.00 |
1. Za zmarłych – gr. 2. ++ zmarli z rodziny WIECZORKÓW, MACHOTÓW; Jan Ornat; Stanisław, Małgorzata JUSZCZAK |
PIĄTEK
6.30 |
+ Leon, Emilia, Elżbieta, Jerzy |
7.00 |
+ Janina, Józef GIERCZAK |
16.30 |
Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w 6 r. ur. Małgosi |
18.00 |
1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego 2. Za zmarłych – gr. |
SOBOTA
6.30 |
+ Barbara, Tadeusz PIEKARSCY |
7.00 |
Wynagradzająca NMP |
18.00 |
1. ++ zmarli z rodziny WŁODKOWSKICH, BANDOŁÓW, NĘDZÓW, MITKÓW, KŁAPKOWSKICH, JARCZYKÓW, GUZYCH, Józefa PIOŁUNKOWSKA, Marek KUKLIŃSKI, Jan SMENDA, Julian NOGA, dusze w czyśćcu cierpiące 2. Za zmarłych – gr. 3. + Janina, Józef GIERCZAK |
XXX Niedziela Zwykła – 29 październik 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Proboszcz Ks. Adam |
18.00 |
Ks. Stanisław |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXIX Niedziela Zwykła – 22 październik 2023r.
6.30 |
+ Grzegorz PIEKARSKI |
8.00 |
1. +Wiktor TYRKALSKI w 21 r. śm. 2. + Augustyn POMYKAŁA w 17 r. śm. |
9.30 |
1. + Adam PIETRZAK – od syna Mateusza z rodziną 2. + Józefa BANAŚ – gr. |
11.00 |
1. +Irena GORCZYŃSKA; Włodzimierz WILK 2. + Mieczysław WOLICKI – od żony z rodziną |
12.30 |
+ Zygmunt KOPER w 2 r. śm. |
18.00 |
+ Julian w 9 r. śm. |
19.15 |
Dziękczynna w 18 r. ur. Krzysztofa z prośbą o zdrowie, dary DŚ i dalsze bł. Boże w życiu |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Helena GOŁĄB w 3 r. śm. 2. + Waleria SATOŁA w 7 r. śm., Zygmunt mąż |
7.00 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Luberów |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Kapłanów pracujących w Parafii, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji TRWAM |
WTOREK
6.30 |
1. + Jarosław KALINOWSKI w r. śm. 2. W int. Zuzi KOCZUR w 6 r. ur. z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB |
7.00 |
1. + Stanisława RACZYŃSKA 2. + Zdzisław MIKULSKI |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Anna BRÓZDA w 1 r. śm. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Wojciech FORTUNA 2. + Józef KĄDZIOŁKA |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
+ Zbigniew BARTNICKI |
18.00 |
1. Dziękczynna w r. śl. Anny i Tadeusza TKACZ 2. + Wiktoria KIERLIK – od syna Sławomira z rodziną |
PIĄTEK
6.30 |
1.+ Czesław JENDRZEJCZYK – od rodziny Bałów z Radziszowa 2.+ Dariusz SROKA |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Wiktoria KIERLIK – od siostry Marysi |
7.00 |
Dziękczynna w 50 r. ur. Jarosława z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
18.00 |
1. + Aneta KUKLICZ – od Agnieszki Czechowskiej 2. + Maria WIDAWSKA i zmarli z rodziny |
XXIX Niedziela Zwykła – 22 październik 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Paweł |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Adam |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXVIII Niedziela Zwykła – 15 październik 2023r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. + Piotr ZUCHNICKI w 1 r. śm. 2. + Jan, Maria BIAŁOŃ |
9.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Wiktoria KIERLIK – od córki Izabeli z rodziną |
11.00 |
1. + Anna MAŚLANIEC w 6 r. śm. 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
12.30 |
1. + Julian WRONA w 25 r. śm., Julia żona 2. + Aniela MAZANEK – od córki Agaty z mężem |
18.00 |
+ Stefan w 7 r. śm. |
19.15 |
+ Tadeusz WINIARSKI w 2 r. śm. |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. Dziękczynna w 50 r. ur. Jacka KOCZUR z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB – od mamy z rodziną 2. + Adam MORAŃSKI – w dniu urodzin |
7.00 |
+ Kazimierz ŁOBODA |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dl członkiń Stowarzyszenia Krwi Chrystusa oraz opiekują Wspólnoty – ks. Proboszcza; o zdrowie dla chorych i radość wieczną dla zmarłych członkiń |
WTOREK
6.30 |
+ Anna, Zofia i Józef |
7.00 |
+ Franciszek KOBOS |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Tomasz BUCZAK w 30 r. śm., syn Stefan w 58 r. śm. |
ŚRODA
6.30 |
1. + Łukasz MENTEL 2. O zdrowie, Boże bł. i dary DŚ dla Elżbiety |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
+ Stanisława RACZYŃSKA |
18.00 |
1. + Stanisław CHĘĆ w 21 r. śm. 2. + Stanisław BODZOŃ w 30 r. śm. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Janusz DZIKOWICZ 2. + Zygmunt GŁUC – od Anny i Andrzeja Szewczyk z Podegrodzia |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
1. + Florian BEDNARCZYK w 35 r. śm. 2. + Maria KOTARBA |
18.00 |
1. Dziękczynna z prośbą o Boże bł. w 20 r. śl. Sylwii i Roberta 2. + Stanisława NOWAK; Jerzy NOWAK; Czesław, Franciszka PAWŁOWSCY 3. + Stanisława LIS w 2 r. śm. |
XXVIII Niedziela Zwykła – 15 październik 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Proboszcz |
8.00 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Paweł Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Proboszcz |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXVII Niedziela Zwykła – 8 październik 2023r.
6.30 |
Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Elżbiety i Franciszka w 70 r. ur. |
8.00 |
1. + Bronisław MAŚLANIEC w 30 r. śm. 2. + Wojciech KOCZUR w 10 r. śm. – od żony z dziećmi i wnukami |
9.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
11.00 |
1. + Czesław JENDRZEJCZYK 2. + Bogumiła ZAJĄC – od sąsiadów 3. Dziękczynna w 35 r. śl. Doroty i Jerzego WĘGIEL z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie w dalszym życiu |
12.30 |
W int. Wandy w 75 r. ur. z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB – od rodziny |
18.00 |
+ Andrzej WÓJCIK – od żony, córek i zięcia |
19.15 |
+ Jan, Mieczysław URBANIEC i zmarli z rodziny |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
+ Małgorzata WOREK |
7.00 |
+ Maria SKUPIEŃ – gr. |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Józef GIZA wraz z rodzicami |
WTOREK
6.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Bolesław SKWAREK w 30 r. śm. |
7.00 |
+ Tadeusz GRZEBIELEC w r. śm. |
18.00 |
1. O zdrowie i Boże bł. dla Katarzyny w dniu urodzin 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
ŚRODA
6.30 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
+ Czesław JENDRZEJCZYK – od córki Agnieszki z rodziną |
18.00 |
1. + Edward KRĘŻEL 2. + Maria SKUPIEŃ -gr. |
PIĄTEK
6.30 |
1. + Maria SKUPIEŃ – gr. 2. + Anna WITEK |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
7.00 |
+ Jan ORZECHOWSKI – od Ewy Kądziołka z mamą |
18.00 |
1. + Józefa, Romuald FISZER 2. + Katarzyna i Stanisław WŁODARZ oraz zmarli z rodziny |
XXVII Niedziela Zwykła – 8 październik 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Stanisław |
8.00 |
Ks. Proboszcz Ks. Józef |
9.30 |
Ks. Józef Ks. Proboszcz |
11.00 |
Ks. Paweł O. Franciszek Ks. Stanisław |
12.30 |
Ks. Adam |
18.00 |
O. Franciszek |
19.15 |
Ks. Paweł |
XXVI Niedziela Zwykła – 1 październik 2023r.
6.30 |
W intencji Parafian |
8.00 |
1. + Katarzyna, Mieczysław RÓJ 2. + Maria GŁADKI |
9.30 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
11.00 |
1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące 2. + Wiktoria KIERLIK – od córki Doroty z rodziną |
12.30 |
1. + Bronisława GIEREK, Paweł ŁACH 2. + Jan SZOSZKIEWICZ – od żony i synów z rodzinami |
18.00 |
+ Lech JADCZAK w 6 r. śm. |
19.15 |
+ Andrzej BORYCZKO – od syna Rafała z rodziną |
PONIEDZIAŁEK
6.30 |
1. + Maria SKUPIEŃ – gr. 2. + Zygmunt GŁUC |
7.00 |
+ Witosław ZIELNICA w r. śm. |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Teresa IMIOŁEK – o dar nieba |
WTOREK
6.30 |
+ Anna WITEK |
7.00 |
1. + Maria SKUPIEŃ – gr. 2. Z prośbą o dar zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla Justyny |
18.00 |
1. + Józefa BANAŚ – gr. 2. + Franciszek GORCZYCA |
ŚRODA
6.30 |
1. + Teresa BABICZ 2. + Maria SKUPIEŃ – gr. |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
18.00 |
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy |
CZWARTEK
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
+ Maria SKUPIEŃ – gr. |
18.00 |
1. Dziękczynna w 10 r. śl. Agnieszki i Huberta z prośbą o Boże bł. i opiekę MB 2. + Dorota ŚMIETANA w 1 r. śm. |
PIĄTEK
6.30 |
+ Maria SKUPIEŃ – gr. |
7.00 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
16.30 |
+ Aneta KUKLICZ – od Katarzyny i Janusza Byrdak z rodziną |
18.00 |
Nowenna do Miłosierdzia Bożego |
SOBOTA
6.30 |
+ Józefa BANAŚ – gr. |
7.00 |
Wynagradzająca NMP – od VII i IX Róży |
18.00 |
1. + Katarzyna, Józef BARAN 2. + Aniela, Mieczysław oraz Krystyna i Józef KUKIEŁKA |
XXVI Niedziela Zwykła – 1 październik 2023r.
Godz. |
Celebrans |
6.30 |
Ks. Adam |
8.00 |
Ks. Józef Ks. Stanisław |
9.30 |
Ks. Stanisław Ks. Józef |
11.00 |
Ks. Paweł Ks. Józef |
12.30 |
Ks. Adam Ks. Stanisław |
18.00 |
Ks. Paweł |
19.15 |
Ks. Paweł |