14.10.2018

Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II - Promieniowanie Ojcostwa”, po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na rzecz młodzieży niezamożnej w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za przeprowadzenie zbiórki dziękujemy młodzieży ze Szkoły nr 148 z ul. Żabiej.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.15 będzie „WIECZÓR ADORACJI” i kolejne spotkanie z przypowieściami Jezusa.

Codziennie o godz. 15.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwo do Miłosiernego Pana Jezusa w każdy piątek o godz. 18.00. Zachęcamy do składania modlitewnych intencji.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godzinie 17.30. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach. W październiku środowa Adoracja Pana Jezusa rozpoczyna się o godz. 17.00 modlitwą w ciszy, a o godz. 17.30 grupa modlitewna poprowadzi rozważanie różańcowe. Serdecznie zapraszamy.

Wspólnota Dorosłych, która przyjęła nazwę „Wspólnota w drodze” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie integracyjne w środę. Rozpoczęcie na Mszy św. o godz. 18.00, a potem spotkanie przy grillu w domu parafialnym.

W czwartek - modlitwą różańcową i Mszą świętą swoje pierwsze spotkanie rozpoczynają klasy VI w ramach przygotowania do Bierzmowania. Kandydatów z klas VI zapisują w zakrystii rodzice.

Wciąż serdecznie zapraszamy:

Dziewczęta do Scholi „Perełki” - próba w piątek o godz. 16.30

Chłopców do grona ministrantów

Młodzież z klas VII i starszą do Oazy Młodzieży

Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne w zakrystii i w kancelarii. W listopadzie o godz. 18.00 będzie odprawiana zbiorowa Msza św. Gregoriańska. Zachęcamy do składania intencji zwłaszcza za zmarłych, za których jeszcze nigdy Msze św. gregoriańskie nie były odprawiane.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Czwartek, XXVIII Tydzień zwykły
Święto św. Łukasza, ewangelisty